Ücretsiz Belgrad Turu

Ücretsiz Belgrad Turu

Belgrad‘da  gönüllü usulü hizmet veren Belgrade Walking Tours ekibi ile ücretsiz Belgrad turu yapma şansı yakalayabilirsiniz. Çok genç ve hiperaktif çalışanlardan oluşan ekip ile yaptığınız tur esnasında sıkılmayacağınızı garanti edebilirim. Ekip ücretsiz turların yanı sıra neredeyse maliyetine düzenlediği Komunist Tur, Underground secrets of Belgrad, Pub Crawl Party tour ile de Belgrad’ı, tarihini ve kültürünü tanımanıza yardımcı olmaktadır.
Ben bu turlar içerisinden çoğu kişinin en az ilgisini çektiği Komunist Tur’a katıldım ve Yugoslavya’nın kuruluşu, İkinci dünya savaşı, Tito ve ülkelerin bağımsızlıklarını ilan edişleri hakkındab ilgi edindim. Rehberimiz çok sıcak kanlı ve konu hakkında detaylı bilgiye sahip, özellikle Bosna – Sırbistan savaşı esnasında olanları iki tarafından gözünden de anlatan bir hatundu.


arkada 99 NATO bombardımanı esnasında bombalanan askeri bir bina yer alıyorBiz Türklere enteresan gelen nokta ise tur esnasındaki tüm masraflarımızı kendisi ödedi ve bizden tur ücretlerini tur sonunda topladı, üzerine bir de verdiğimiz paraları saymadan aldı. Biz tabii kendi içimizde oooo bunlar fena kazıklanır yorumları yapmaktan kendimizi alamadık.

Ne zaman hangi turlar var bakmak isterseniz
http://www.belgradewalkingtours.com/

Yorum ( 5 )
 1. Adım Adım Seyahat
  26/05/2014 at 17:30
  Cevapla

  Bu grup gerçekten harika bir iş çıkartıyor. Belgradlı öğrenciler tarafından kurulan grup hiç bir karşılık veya çıkar beklemeden şehirlerini yabancılara tanıtmak için çalışıyorlar.
  Çok iyi yapmışsın tura katılarak, gidilen yeri yerlisinden öğrenmek kadar güzeli olamaz.

 2. Mustafa Çelen
  26/05/2014 at 19:08
  Cevapla

  Hemen araştırılası ve ilgilenilesi… Çok teşekkürler…

 3. Anonymous
  19/06/2014 at 04:56
  Cevapla

  turkiyeden gidis ucretsiz mi? yoksa sadece orda yapilacak gezi mi ucretsiz?

 4. Hande G.
  31/01/2015 at 21:05
  Cevapla

  Selam Tuğçe, bu turdan sayende haberim olmuştu ve yılbaşında Belgrad’a gittigimde katılma şansım oldu.. gerçekten çok güzel, faydalı hem de eğlenceli bir tur yaptık.. hava sıcaklıgı -15 derece civarı olmasına ragmen 30 kişiye yakın bir topluluk olduk, rehberimiz de bu fotograftaki kızdı.. paylaştıgın için çok teşekkürler 🙂

 5. Cihan Cesur
  11/03/2017 at 12:00
  Cevapla

  Güzel bir organizasyon olmuş. Teşekkürler paylaşım için.

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

tugce makarnaci