Gezerken oynayabileceğiniz offline oyunlar

1
Happy freelancer with tablet and laptop computer in coffee shop.

Seyahat ederken hepimiz gezdiğimiz yerleri deneyimlemeyi, yeni kültürler öğrenmeyi, insanlarla tanışmayı seviyoruz. Özellikle kısa seyahatleri sadece gezmeye odaklamak çok işlevli olsa da iş uzun seyahatlere geldiğinde biraz daha “evimizdeymiş gibi hissetmeye” ve kendimize zaman ayırmaya ihtiyacımız olabiliyor. İşte böyle zamanlarda gezerken oynayabileceğiniz offline oyunlar imdadınıza yetişebilir.

Gittiğiniz yerleri gezerken birkaç günü kendinize ayırıp, normalde yaptığınız günlük aktivitelere zaman ayırarak kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Bu oyunlar ayrıca internete ihtiyaç duymamaları sayesinde internet erişiminizin olmadığı zamanlarda da size eşlik edebilir.

Seyahat Ederken Oynanabilecek Offline Oyunlar

Euro Truck Simulator
Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri - Euro Truck Simulator 2 Kaç  GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? - Medya Haberleri

Eğer sürüş simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Euro Truck Simulator oyununu kesinlikle denemelisiniz. Bu oyun sayesinde tırınıza atlayıp dünyanın her yerinde gezebilirsiniz. Grafiklerinin gerçeğe yakınlığı ile de dikkat çeken oyun çok büyük olmaması ve kolay oynanabilmesi dolayısıyla gezerken oynayabileceğiniz offline oyunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Counter Strike
Milli İnternet Kafe Klasiğimiz Counter-Strike Hakkında Öğrenince Ace Atmış Hissi Yaşayacağınız 10 İlginç Bilgi

Bir zamanların vazgeçilmez oyunlarından biri olan Counter Strike, yıllara meydan okuyan bir oyun. Hala internet kafelerde en sık oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun online versiyonunda arkadaşlarınızla takım olup hep birlikte oynayabiliyorsunuz. Her ne kadar offline oynarken gerçek insanlarla çok kişilik olarak oynayamıyor olsanız da botlara karşı oynayabilirsiniz. Oyuna göz atmak isterseniz Counter-Strike 1.6 indir linkini ziyaret edebilirsiniz.

The Sims
The Sims Video Games - Official EA Site

En son dördüncüsü çıkan The Sims, yıllardır birçok insanın en sevdiği oyunlar arasında yer alıyor. The Sims’te evler yapabilir, yaptığınız evleri dilediğiniz gibi dekore edebilir, yarattığınız karakterlerin günlük uğraşlarını kontrol edebilir, işe girebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz ve diğer karakterlerle ilişkiler kurabilirsiniz. Üstelik The Sims oyununda alabileceğiniz ek paketlerle restoran açmak, seyahat etmek gibi farklı şeyler yapmanız da mümkün. Bu yönüyle The Sims, gezerken oynayabileceğiniz offline oyunlardan bir diğeri.

Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition Steam'de

Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gereken bir diğer oyun da Flight Simulator. Bu oyun oldukça geniş kapsamlı bir uçak uçurma deneyimi sunuyor. Dünyanın dört bir yanında yüksek çözünürlüklü manzaraları izleyebilir; uçuşlarınızın saatini, hava koşullarını ve daha birçok farklı etkeni seçerek oyun deneyiminizi özelleştirebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition ürününü satın al | Xbox

Birçok oyuncunun gözdesi olan Assassin’s Creed Valhalla’da Eivor’un Norveç ve 9. yüzyıl İngiltere’sindeki Viking maceraları konu ediliyor. Ana hikayeyi bitirmiş olsanız bile, bu oyunda pek çok farklı şeyi deneyimleyebilirsiniz.

Eğer sizin de sık sık oynadığınız oyunlar ya da gezerken oynayabileceğiniz offline oyunlar için önerileriniz varsa yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.