Kıbrıs’ta Villa Kiralasak mı ki?

0

Kıbrıs’ta tatil yapmak istiyorsunuz ancak otellerde yüksek rakamlar harcamak istemiyor musunuz? İşte buyrun size güzel bir sistem.
Bahane yok. O Kıbrıs’a gidilecek!!!
Kıbrıs kararı alındı, kalacak yere karar verilecek ise öncelikle yapmamız gereken villakolik’in sitesine tıklamak. Gideceğimiz lokasyona göre kalacağımız birbirinden güzel villalardan birine karar kılmak. Ha ben burda size kolay seçim yapabileceksiniz demiyorum zira onca villa arasından seçim yapmak epey zor gözüküyor. Birine karar kılsa insanın aklı ötekinde kalıyor.

Ocean View
Ekibi topladık tarihlere karar kıldık artık size üzerinden müsaitlik durumu, özellikleri ve tabi ki en önemlisi fiyatını kontrol ederek seçimi yapabiliyoruz. Bu noktadan sonra villa özel havuzlu mu olur ortak havuzlu mu, denize mi yakın isteriz yoksa golf sahasına mı bunlar hep bizim vereceğimiz karara kalmış. Tüm villalar için detaylı açıklamalar ve onlarca fotoğraf mevcut. Öyle ki gittiğinizde bardakların yerini bile aramak durumunda kalmayabiliriz.

.ElevenHillcrest
Yüzlerce villa arasından seçimimizi yaptıktan sonra ise geriye rezervasyonu halledip Kıbrıs hayallerine dalmak kalıyor. Online rezervasyon tamamladıktan sonra, villanın müsait olup olmadığı tekrar kontrol edilerek onay veriliyor. Kıbrıs’ta kiraladığımız villaya giriş tarihimize 10 haftadan fazla bir süre olması halinde, kiralayacağımız villa için istenilen toplam ücretin %25’ini peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Kalan %75’i ise kiralayacağımız villaya giriş tarihimize 8 hafta kala ödemek gerekiyor.


Amelia
Ee biz bu adamlara nasıl güvenicez peki? Bu adamlar bir kere Kıbrıs’ta.. İstediğimiz zaman ulaşabiliyoruz bir sıkıntıda arayabiliyoruz. İkincisi Villakolik KITSAB (Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği) tarafından onaylı. Yani ev sahibiyle muhattap olmuyor, bu işte 14 yıllık tecrübeye sahip resmi bir acente ile işlemleri yürütüyoruz. Bu noktada profesyonel bir hizmet alacağımız kesinleşmiş oluyor.

Sea Cliff-2
Diyeceğim o ki, villalar güzel, fiyatlar makul artık gerisi tarih belirlemeye kalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.