BBC Earth Sunucu Arıyor!

0Planet Earth belgesellerini seyrederken ve kendi belgeselinizi çekme hayali kurduysanız, fırsat ayağınıza geldi.  BBC Earth, dört bölümlük bir YouTube serisini sunmak için doğa tarihine ve bilimine benzersiz bir bakış açısı getiren bir sunucu arıyor.

 

Kriterler oldukça basit. Bilim dünyası, uzay ve insan ırkı konusunda gerçekten hevesli birini istiyorlar ve heyecanlarını BBC seyircisiyle paylaşmaya hevesliler. Tek şart ne mi? Daha önce bir televizyonda sunuculuk kariyerine sahip olmamak.

 

Bir sonraki sunucu siz olmak istiyorsanız, YouTube, Facebook, Instagram veya Twitter’a benzersiz yaklaşımınızı gösteren bir video yükleyin.  Video, bilim hakkındaki en sevdiğiniz gerçeği açıklamaya odaklanmalı ve 60 saniyenin altında İngilizce olmalıdır. Video vlog tarzında olabilir, röportaj ya da animasyon olabilir. Videoyu seçtiğiniz sosyal platforma yükledikten sonra, BBC’nin bulabileceği bir gönderideki #BBCEarthPresenterSearch etiketini kullanın.Gizlilik durumunu kontrol etmeyi unutmayın. Bir çok gönderi herkese açık olarak paylaşılmadığı için yarışmaya katılamıyor. .

 

Şimdi kolay kısım geliyor. Katılım formunu doldurun ve  videonuzun linkini ekleyin. Neden bir BBC Earth sunucusu olmak istediğinize dair kısa bir açıklama da yazdıktan sonra işlem tamam. Yalnız dikkat edin süre sınırlı. Son kayıt 5 Temmuz!

Hayalinizdeki iş buysa neden denemiyorsunuz?

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.