Ücretsiz Belgrad Turu

5
Belgrad‘da  gönüllü usulü hizmet veren Belgrade Walking Tours ekibi ile ücretsiz Belgrad turu yapma şansı yakalayabilirsiniz. Çok genç ve hiperaktif çalışanlardan oluşan ekip ile yaptığınız tur esnasında sıkılmayacağınızı garanti edebilirim. Ekip ücretsiz turların yanı sıra neredeyse maliyetine düzenlediği Komunist Tur, Underground secrets of Belgrad, Pub Crawl Party tour ile de Belgrad’ı, tarihini ve kültürünü tanımanıza yardımcı olmaktadır.
Ben bu turlar içerisinden çoğu kişinin en az ilgisini çektiği Komunist Tur’a katıldım ve Yugoslavya’nın kuruluşu, İkinci dünya savaşı, Tito ve ülkelerin bağımsızlıklarını ilan edişleri hakkındab ilgi edindim. Rehberimiz çok sıcak kanlı ve konu hakkında detaylı bilgiye sahip, özellikle Bosna – Sırbistan savaşı esnasında olanları iki tarafından gözünden de anlatan bir hatundu.


arkada 99 NATO bombardımanı esnasında bombalanan askeri bir bina yer alıyorBiz Türklere enteresan gelen nokta ise tur esnasındaki tüm masraflarımızı kendisi ödedi ve bizden tur ücretlerini tur sonunda topladı, üzerine bir de verdiğimiz paraları saymadan aldı. Biz tabii kendi içimizde oooo bunlar fena kazıklanır yorumları yapmaktan kendimizi alamadık.

Ne zaman hangi turlar var bakmak isterseniz
http://www.belgradewalkingtours.com/

5 YORUMLAR

  1. Bu grup gerçekten harika bir iş çıkartıyor. Belgradlı öğrenciler tarafından kurulan grup hiç bir karşılık veya çıkar beklemeden şehirlerini yabancılara tanıtmak için çalışıyorlar.
    Çok iyi yapmışsın tura katılarak, gidilen yeri yerlisinden öğrenmek kadar güzeli olamaz.

  2. Selam Tuğçe, bu turdan sayende haberim olmuştu ve yılbaşında Belgrad’a gittigimde katılma şansım oldu.. gerçekten çok güzel, faydalı hem de eğlenceli bir tur yaptık.. hava sıcaklıgı -15 derece civarı olmasına ragmen 30 kişiye yakın bir topluluk olduk, rehberimiz de bu fotograftaki kızdı.. paylaştıgın için çok teşekkürler 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.